НАШІ КОНТАКТИ: +380953907822, +380639875703, +380504117664  - Email: admin@stroytehnika.com.ua 

Вартість - найбільш значимий фактор при виборі будівельної або аграрної спецтехніки. Практично кожен другий покупець, вибираючи собі залізного помічника, в першу чергу звертає увагу на його вартість, і тільки після, оцінює його продуктивність, ефективність, і комфорт. Порівнюючи діапазон цін нової і техніки з напрацюванням, вартість останньої вдвічі дешевше. Саме завдяки ціні, спецтехніка з вторинного ринку, все більше і більше користується попитом, і позиціонуєтьсядля бюджетного рішення завдання будь-якої специфіки.

Надійність - завдяки тому, що спецтехніка, вже перебувала у використанні, ви можете бути впевнені, що придбали машину без виробничого браку, оскільки дефекти виявляються на початку терміну експлуатації. Також, всі механічні деталі вже притерті одна до одної, і при правильному сервісному обслуговуванні, прослужать без поломок до повного зносу.

Моделі, зняті з виробництва - в прагненні урізноманітнити модельні ряди будівельних та сільськогосподарських машин, виробники, все частіше модернізують і замінюють старі моделі, новими. Тому, якщо ви визначилися на конкретній моделі, а вона вже знята з виробництва, у вас є чудова можливість придбати бажану машину на вторинному ринку.

Індивідуальний підхід– завдяки перевіреним постачальникам та якісному огляду машини, ви можете бути впевнені, що придбаний механізм пройшов повну сервісну підготовку, і повністю готовий до другого життєвого циклу експлуатації.

Аналізуючи перераховані вище фактори, перевага від придбання спецтехніки з напрацюванням стає очевидною.

 

З повагою,

Команда ТОВ "ВЄРСОН"

НАША КОМАНДА

Олексій Богатько
Керівник, засновник

Стратегічні питання стосовно співпраці та договірних відносин. admin@stroytehnika.com.ua

 
Тетяна Мандро
Головний бухгалтер-фінансовий директор

Всі питання стосовно проведення бухгалтерських розрахунків, звірок, тощо. finance@stroytehnika.com.ua

 
Антон Єлінський
Заступник керівника, співзасновник

Формування маркетингової стратегії, розвиток ресурсу, поточна робота з клієнтами. manager@stroytehnika.com.ua

 

Про Компанію

ТОВ "ВЄРСОН" є Компанією, що з'явилася за вимогами наших Клієнтів, з якими Наша Команда співпрацює в галузі постачання будівельної та сільскогосподарської техніки з 2016 року. Детальніше

 

Контактна інформація

ТОВ "ВЕРСОН"

03194 м. Київ, Бульвар Кольцова 12

‎+38(050)4117664  Зв'язатися по Viber  WhatsApp ТОВ "ВЕРСОН"

‎+38(098)9293911

 admin@stroytehnika.com.ua Наша сторінка на Facebook ТОВ "ВЕРСОН"Наш канал Youtube ТОВ "ВЕРСОН"

Підписка на нові надходження

У випадку, якщо Ви залишете нам мінімально-необхідну  інформацію, Ми будемо інформувати Вас щодо нових надходжень техніки.