НАШІ КОНТАКТИ: +380953907822, +380639875703, +380504117664  - Email: admin@stroytehnika.com.ua 

ТОВ "ВЄРСОН" є Компанією, що з'явилася за вимогами наших Клієнтів, з якими Наша Команда співпрацює в галузі постачання будівельної та сільскогосподарської техніки з 2012 року. Відповідно до цього при створенні Компанії ми намагалися надати нашим Клієнтам всі переваги учасника корпоративного сегменту, а саме:

- Детальне документування всіх деталей співпраці з можливістю юридичного оформлення взаємодії і мінімізації ризиків,

- Можливість долучити на договірних умовах якісного перевізника і митного брокера, що є постійними партнерами нашей Компанії

- Можливість надати якісні додаткові послуги: лізинг обладнання, страхування обладнання, тощо.

Крім того, враховуючи підприємницький характер нашої діяльності, ми як і в початкові часи створення бізнесу забезпечуєм Вам:

- Зрозумілий і прийнятний розмір "маржі" на кожній поставленій одиниці техніки,

- Відношення до Вас як до Партнера незалежно від розмірів замовленої техніки. Ми вважаємо, що враховуючи існуючий нині стан речей людина, яка намагається йти до своїх досягнень і щось змінювати - то є вже великий дар! Незалежно від того, чи погодитесь Ви співпрацювати з нами, ми відчуваємо велику гордість за можливість співпрацювати з людьми які хочусь щось змінити в своєму житті.

З повагою, команда ТОВ "ВЄРСОН".

Про Компанію

stroytehnika.com.ua є Компанією, що з'явилася за вимогами наших Клієнтів, з якими Наша Команда співпрацює в галузі постачання будівельної та сільскогосподарської техніки з 2016 року. Детальніше

 

Контактна інформація

stroytehnika.com.ua

03194 м. Київ, Бульвар Кольцова 12

‎+38(050)4117664  Зв'язатися по Viber  WhatsApp ТОВ "ВЕРСОН"

‎+38(098)9293911

 admin@stroytehnika.com.ua Наша сторінка на Facebook ТОВ "ВЕРСОН"Наш канал Youtube ТОВ "ВЕРСОН"

Підписка на нові надходження

У випадку, якщо Ви залишете нам мінімально-необхідну  інформацію, Ми будемо інформувати Вас щодо нових надходжень техніки.